سایت استخدامی کار118

about-img-5

وبسایت کار118 به همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و جهت ارائه نگرشی نوین و حل مشکلات مرتبط با مقوله استخدام فعالیت خود را آغاز نموده است. یکی از بارزترین معضلات در بازار کار کشور، مواجهه با دوگانه ” فقدان کار مناسب- فقدان نیروی کار مناسب” است. از سویی بسیاری از شرکتها جهت پیشبرد امور خود نیازمند استخدام نیروی انسانی توانمند و متخصص می باشند و نیروی انسانی را سرمایه شرکت خود قلمداد می کنند و معتقدند یافتن و استخدام چنین افراد توانمند و دارای تخصصی درحال حاضر در کشور دشوار است. از سوی دیگر، بسیاری از افراد متخصص و توانمند در کشور با مشکلات ناشی از بیکاری مواجه اند و نمی توانند شغل مناسب خود را بیابند. بسیاری از این افراد علیرغم ارسال رزومه و یا مراجعه حضوری به شرکتهای مختلف و حتی شرکت در مصاحبه های استخدامی همچنان نتوانسته اند شغل مناسب خود را بیابند.

وبسایت کار 118 به عنوان بانک جامع فرصتهای شغلی در کشور، همواره تلاش نموده است تا این حلقه مفقوده میان نیروی آماده به کار و کارفرمایان را با در اختیار قرار دادن مجموعه کاملی از فرصتهای استخدام در زمینه های مختلف و به تفکیک شهرهای کشور و همچنین بهره گیری از امکانات پیشرفته و نوینی همچون رزومه ساز حرفه ای، ارسال رزومه، سیستم اعلان آگهی، جستجوی پیشرفته، درج آسان آگهی استخدام و … تکمیل نماید.

روزانه صدها فرصت شغلی جدید در روزنامه ها و وبسایتهای استخدامی مختلف آگهی می شوند که جهت دسترسی به آنها کارجویان می باید هزینه و زمان زیادی را صرف جستجو در این منابع اطلاعاتی نمایند. از سوی دیگر، کارفرمایان محترم نیز جهت دیده شدن آگهی های استخدامی خود ناچارند با صرف هزینه و زمان زیاد در چندین روزنامه یا وبسایت استخدامی مختلف آگهی های خود را نشر نمایند تا از بیشرین بازخورد بهره بگیرند و در بسیاری از موارد نیز نمی توانند نیروی انسانی مورد نظر خود را استخدام نمایند.

عدم وجود وبسایت یا ارگانی که تمامی فرصتهای شغلی را به صورت روزانه و به تفکیک حرفه و شهر و به صورت قابل جستجو در اختیار کارجویان قرار دهد یکی از معضلات اصلی در زمینه یافتن شغل مناسب در کشور محسوب می شود. از این رو ما با گرد هم آوری تیمی از افراد متخصص و نخبه در زمینه های مختلف و با تلاش بی وقفه موفق شده ایم با طراحی وبسایتی پیشرفته و به روز، علاوه بر ایجاد محیطی تعاملی و خلاق جهت ارتباط موثر میان کارجویان و کارفرمایان، کلیه فرصتهای شغلی موجود در کشور را به صورت طبقه بندی شده و یکجا جهت استفاده کارجویان ارائه نماییم و از این رو عنوان “کار118” را برای خود برگزیدیم تا هر کس با دیدن نام ما به مفهموم و رسالت این وبسایت جهت ارائه بانک جامعی از فرصتهای شغلی در کشور پی ببرد.

وبسایت کار118 به عنوان بانک جامع فرصتهای شغلی در کشور علاوه بر ثبت آگهی های استخدامی کارفرمایان و ارائه فرصتهای شغلی جدید برای کارجویان، گستره وسیعی از امکانات همچون قابلیت ایجاد ایمیلهای اطلاع رسانِ فرصتهای شغلی یا جاب آلرت، جستجوی پیشرفته و فیلتر نتایج جستجو، انتخاب فرصتهای شغلی دلخواه و قرار دادن آنها در لیست شغلهای دلخواه، ساخت رزومه های متنوع و ارسال مستقیم آنها برای کارفرمایان، استفاده از یک بسیار جذاب و خواندنی که در آن علاقه مندان با مجموعه ای از اطلاعات و مقالات درباره مسائل استخدامی آشنا می گردند و … را در اختیار کارجویان و کارفرمایان گرانقدر قرار داده است تا بدینوسیله زمینه ساز ایجاد فرصتهای جدید گردد. مدیریت و تیم اجرایی وبسایت کار118 از هر گونه ایده خلاق و نوآورانه و همچنین تمامی انتقادات کاربران گرامی جهت بهبود و ارتقای عملکرد وبسایت استقبال می نماید چرا که معتقد است صاحبان واقعی این وبسایت کاربران آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *